Студенти-журналісти взяли участь в науковій конференції

18 квітня відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні питання сучасної філології та журналістики» у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.
Вітальним словом, разом із колегами, відкрив конференцію доктор філологічних наук, професор, викладач циклової комісії журналістики Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола Юрій Едуардович Фінклер.
Виступили із доповідями студентки-журналістки: Ілона Хомів, студентка групи В-41 із темою «Особливості редакторського опрацювання текстів Юрія Бутусова на військову тематику» під керівництвом викладачки, голови циклової комісії журналістики Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола Бездіжої Алли Анатоліївни та Надія Трофимчук, студетка групи Жбз-21 із темою «Масова комунікація в інтернеті як інструмент соціального управління» під керівництвом доктора філологічних наук, професора, викладача циклової комісії журналістики Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола Юрія Едуардовича Фінклера.
Раді були долучитися до конференції та гідно представити коледж на науковій студентській ниві!

Надія Трофимчук