Майстер-класи із писанкарства

Як сказав український письменник і видавець Василь Скуратівський: «Якби наш народ не створив нічого іншого, окрім писанок, то і цього було б досить, аби зайняти почесне місце у пантеоні цивілізованих націй».
Студенти-журналісти 19 квітня доторкнулися до прадавніх звичаїв українського народу. Викладачі разом із студентами відвідали Великодню майстерю у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.
Майстрині розповіли історію писанкарства та провели майстер клас з розпису великодніх яєць. Кожен із студентів створив авторську писанку.
Майбутні журналісти отримали цікавий досвід та позитивні враження. Це завжди цінно, що традиції продовжують жити, ми можемо популяризувати їх та разом із тим творити добрі справи. Бережімо традиції і допомагаймо Збройним Силам України!