Екскурсія в бібліотеку-музей «Літературне Тернопілля» для студентів-журналістів

Студенти груп Ж-31 та В-41 разом з викладачками Аллою Бездіжою та Владиславою Капітан 6 березня відвідали бібліотеку-музей «Літературне Тернопілля». Експозиція музею розповідає про розвиток літературного процесу краю від найдавніших часів до сьогодення.
Основою фондів цього музею є книги, особисті речі, документи, світлини та картини з приватних колекцій та архівів О.Смика, Є.Безкоровайного, Б.Демківа, Б.Бастюка, Г.Костів-Гуски, Я.Гевка, П.Сороки, Б.Мельничука, І.Олещука, Л.Крупи, В.Ярмуша, П.Тимочка, О.та В.Корнієнків та багатьох інших письменників та літературознавців краю.
Екскурсія була дуже цікавою та інформативною, студенти були задоволені і відзначили важливість збереження літературного надбання краю.