Студенти-журналісти презентували творчі роботи

index
Креативність, творче мислення та нові погляди! 14 лютого першокурсники-журналісти Галицького фахового коледжу імені Вʼячеслава Чорновола на парі з «Основи журналістики» презентували свої роботи на тему «Чому я обрав/ла журналістику?». Аби більше дізнатись про професію та розвинути критичне мислення, викладачка Капітан Владислава Сергіївна запропонувала створити відео саме на цю тему.
Студенти поділились своїми думками щодо вибору спеціальності, розповіли про найважливіші риси, якими на їхню думку має володіти кожен представник професії. Першокурсникам було цікаво дізнатись про різноманітні погляди одногрупників, тому що саме завдяки цьому ми пізнаємо одне одного більше та те, чому кожен зробив саме такий вибір.

index