Урочисте відзначення Дня подяки партнерам

Подяки, нагородження та підписання договорів. У середу, 5 червня, у Галицькому фаховому коледжі відбувся захід до Дня партнера. На захід запросили стейкхолдерів, які впродовж багатьох років співпрацюють з коледжем. Партнерів нагородили подяками, пам’ятними подарунками, а також підписали договори з новими стейкхолдерами.

Подяки отримали представники влади, фахівці-професіонали, представники провідних закладів та підприємств нашого регіону, представники освітянської спільноти кожної освітньо-професійної програми, хто навчає, виховує, зацікавлює, формує та плекає нову генерацію фахівців, майбутніх будівничих нашої держави. Також подяку висловили духовному наставнику коледжу, який надає важливу емоційну підтримку, мудру пораду, високі моральні чесноти.

Також у коледжі є символічний простір партнерства у вигляді бджолиних сот, де кожній з компаній, з якою підписана угода про співпрацю виділено окрему соту. Тож в кінці заходу нові партнери змогли наповнити нові соти.

Нагадаємо, що День подяки партнерам у нашому коледжі запроваджено у 2021 році.