Військово-спортивні змагання серед студентів присвячені вшануванню пам’яті про Героїв України за проектом « Історія України – історії Героїв»

23 травня 2024 року у спортивній залі Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола викладачі ЦК фізичного виховання разом із заступником директора із виховної роботи Василем Проциком провели військово-спортивні змагання серед студентів, присвяченому вшануванню пам’яті про Героїв України за проектом « Історія України – історії Героїв».

Упродовж дня студенти різних відділень, у складі 10 учасників мали змогу набрати залікові бали із таких видів завдань загальної програми: стрільба, розборка-зборка АК, спорядження магазина, підтягування, віджимання.

Змагання виявилися настільки цікавими та захоплюючими, що студенти із ведучим задоволенням виконували завдання. Варто додати, що деякі вправи виконували нарівні з хлопцями і дівчата. Учасники відділення пройшовши всі локації чекали підсумкових результатів із змагань. Все пройшло атмосферно та із великим запалом.

Дякуємо ЗСУ за можливість провести змагання.