Команда Галицького фахового коледжу прийняла участь у змаганнях юних рятувальників за програмою ВГДР «ШКОЛА БЕЗПЕКИ»

18 травня команда Галицького фахового коледжу прийняла участь у змаганнях юних рятувальників м. Тернополя за програмою ВГДР « ШКОЛА БЕЗПЕКИ» пам’яті учасника ліквідації аварії на ЧАЄС, почесного громадянина м. Тернополя Леоніда Кудринського. Метою зазначеного заходу є популяризація серед дітей та молоді здорового і безпечного способу життя: формування свідомого й відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки. За умовами проведення заходу впродовж дня 20 команд боролися за призові місця в чотирьох етапах:
- рятувальні роботи в умовах задимлення, домедична допомога при термічних опіках;
- надання домедичної допомоги «постраждалим» при різноманітних невідкладних станах;
-деблокація «постраждалого» з під завалу, надання домедичної допомоги при синдромі довготривалого здавлення;
-тестування з виду «Медицина».

Уході змагань діти продемонстрували, що на «відмінно» засвоїли знання з основ цивільного захисту, рятувальних та інших невідкладних робіт, здобули практичні навички щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях. Завдяки цим змаганням діти підвищели рівень знань в галузі безпеки життєдіяльності.

Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися і навчатися.