Представлення вибіркових дисциплін на 2024-2025 н.р. для студентів 2 курсу відділення Комп'ютерних технологій

З метою забезпечення права здобувачів освіти на формування індивідуальної освітньої траєкторії та якісної його реалізації 8 травня гаранти освітніх програм "Інженерія Інтернету речей" Василь Павлюс та "Комп'ютерні науки" Наталія Кульчинська представили студентам 2 курсу відділення Комп'ютерних технологій вибіркові дисципліни відповідних освітніх програм на наступний навчальний рік.

Студентам була надана можливість детально ознайомитися з процедурою вибору дисциплін, отримати інформацію про особливості блоків та каталогів, а також їх змістове наповнення.

В процесі представлення здобувачі освіти вели жваве обговорення зі спікерами, ставили уточнюючі запитання щодо особливостей запропонованих вибіркових компонент, щоб здійснити свій вибір усвідомлено та впевнено.

Якісне формування індивідуальної освітньої траєкторії є важливим чинником у становленні кваліфікованого та конкурентоспроможного майбутнього фахівця, забезпечує реалізацію власного творчого та професійного потенціалу.