16 квітня на базі Галицького фахового коледжу відбувся спортивно–розважальний захід «Energy Бум»

16 квітня 2024 року на базі Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола відбувся спортивно – розважальний захід «Energy Бум». Учасниками змагань були учні 5-6 класів навчальних закладів міста, а саме: команди «Гімназія Гармонія», ТСШ І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №4, ТЗОШ І-ІІІ ступенів № 28, ТСШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільський академічний ліцей «Українська гімназія імені Івана Франка».

Учні змагалися у різноманітних спортивних естафетах. Діти проявили неабияку спритність, відмінну фізичну активність та вміння злагоджено працювати у команді. Під час змагань учні зарядились позитивними емоціями та отримали гарний настрій. У залі вирувала неймовірна атмосфера, був справжній «Energy Бум». Свято підготували викладачі фізичного виховання Галина Біда і Ольга РОГОВСЬКА із Тернопільським міським центром фізичного здоров'я населення. Спорт завжди об'єднує людей, а такі ігри стають важливим елементом формування здорового способу життя та дружніх зв'язків серед молоді.

Усі учасники були дуже задоволені своїми результатами, були нагороджені грамотами медалями і призами! Насправді, наші учасники – це наша гордість». Хочемо відзначити всіх учасників за їхню витримку, вміння та відданість. І дійсно кожен учасник отримав незабутні враження, хтось для себе відкрив нові можливості.