Команда з трьох учасників Галицького фахового коледжу прийняла участь в змаганнях з велотуризму

Сонячний квітневий ранок 13 квітня 2024р., зібрав любителів велосипедного туризму в парку Національного відродження, де команда з трьох учасників Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола теж приняла участь в цих змаганнях. Гарна погода та настрій учасників, доброзичливе ,щире відношення організаторів та суддів змагань надали заходу урочистості та спортивного піднесення. Залежно від вікової групи учасникам потрібно було проїхати такі дистанції:

Фігурне володіння велосипедом, тріал і велокрос 1км. У змаганнях прийняли участь 12 команд. Юні велосипедисти удосконалили свої навички та вміння володіти велосипедом. Серйозним випробуванням для велосипедистів була дистанція «Велокрос» довжиною 1км. Учасники вправно долали круті спуски та підйоми з природними та штучними перешкодами і переправлялися з велосипедами через яр по колоді. І хай в сьогоднішніх змаганнях перемогли сильніші, переможеним не сумувати, бо програли — це лише добрий досвід та крок до нових сходжень.

Дякуємо збройним силам, що захід пройшов під світлим весняним і спокійним небом.