28 березня в Галицькому фаховому коледжі пройшли товариські ігри між хлопцями з волейболу

28 березня в Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола пройшли товариські ігри між хлопцями з волейболу. У змаганнях взяли участь команди: ВПУ №3, команда Галицького коледжу та збірна з хлопців і дівчат коледжу, команда Відокремленого структурного підрозділу "Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ".

Спортивні змагання, безумовно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей. Гра волейболу вимагає від гравців високої фізичної форми, стратегічного мислення та згуртованості команди в своїх діях.

Кожна партія була цікавішою та захоплюючою. Командні ігри проходили в напруженій спортивній атмосфері, де учасники продемонстрували спритність, відвагу і спостережливість.

Дякуємо ЗСУ, що дають можливість проводити такі спортивні заходи.