Посвята у студенти ВКТ

Посвята у студенти – це не просто вручення студентських квитків, але й не велике випробування для майбутніх комп'ютерщиків (ВКТ). Головними організаторами заходу стали студенти групи КІ-41 та КН-41 Галицького фахового коледжу, а також їм допомагали викладачі фізичного виховання, які підготовили завдання під назвою «Попасти м’ячом в кільце десять разів». Це завдання було найскладнішим для учасників.

Одразу після офіційної частини свята, командам КІ-11 та КН-11 видали маршрутні листи. Студенти-першокурсники швидко пересувалися за певним маршрутом, а на визначених точках, де на них очікували старші колеги, відповідали на запитання вікторини і виконували певне завдання.

13 березня 2024 р. на квест-посвяті не було переможців і переможених, були тільки ті, для кого перший курс запам’ятається на завжди! Учасники не дарма провели свій час та зарядились позитивними емоціями на багато днів вперед.