Нумо хлопці

14 березня в Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі пройшов спортивний захід який здійснив Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення Тернопільської міської ради. Окрім них ще були такі команди: ТСШ І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі, ТЗОШ І-ІІІ ступенів № 23, ТЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола.

Під час заходу учасники проходили спортивні естафети.

Загалом взяло участь 6 команд:

Перше місце зайняла команда - «Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола».

Друге місце зайняла команда- «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

Третє місце зайняла команда – «Коледж харчових технологій і торгівлі»

Організатори: Тернопільська міська рада, Управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР, Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення

Дякуємо Збройним Силам України за змогу провести цей захід серед нашої молоді, що націлена на перемогу України!

View the embedded image gallery online at: