11 березня пройшли змагання з волейболу між студентами перших-четвертих курсів відділення комп'ютерних технологій

Кожного року в Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола проводиться тиждень відділення комп’ютерних технологій під час якого відбуваються пізнавальні та професійно спрямовані заходи.

11 березня 2024р. в спортивному залі нашого коледжу пройшли змагання з волейболу між студентами перших-четвертих курсів. Змагання є, безсумнівно, чудовою нагодою розкрити спортивні таланти студентів. У змаганнях взяли участь п’ять активних команд: КІ – 11, КН – 11, КІ – 21 та збірна команда комп’ютерщиків та інженерії.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, командні поєдинки проходили в спортивній напруженій атмосфері, де учасники продемонстрували рівень фізичної підготовки та згуртованість. Команди запекло змагались за звання найкращої групи з волейболу.

Переможцем змагань серед відділень стала команда…

Вітаємо переможців змагань та бажаємо продуктивних тренувань і нових перемог, сильного командного духу! Дякуємо всім причетним за організацію та чудову можливість відпочити і провести час із користю!

Не забуваємо подякувати нашим воїнам, що захищають нас та дають можливість проводити спортивні заходи!