Змагання з армрестлінгу 6 березня о 15:10

6 березня 2024р. в Галицькому фаховому коледжі проведено вперше змагання з Армспорту серед юнаків I-IV курсів.

Армрестлінг або рукоборство – настільна боротьба однією рукою, де учасники змагання ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки і намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу.

Армрестінг не потребує якоїсь особливої екіпіровки, головне, що потрібно – це сила, спритність і витривалість – якості, властиві будь-якому справжньому чоловікові.

Турнір пройшов у форматі особистих змагань в чотирьох вагових категоріях на праву руку. Всі учасники виявили вражаючі здібності та показали неперевершену волю до перемоги. Коли були визначені переможці в кожній ваговій категорії, було проведено окремий поєдинок на звання абсолютного чемпіона, в якому могли брати участь усі бажаючі призери всіх вагових категорій.

Переможцями стали:

Вагова категорія до 65 кг
Лесик Павло і Фурсик Валентин

Вагова категорія до 75 кг
Хом’як Василь

Вагова категорія до 85 кг
Сеник Рома

Абсолютний чемпіон коледжу з Амреслінгу 2024р.
Мельничук Олексій

Вітаємо наших хлопців, бажаємо високих досягнень та ще більших перемог!

Дякуємо ЗСУ за захист та можливість проведення змагань!