Пізнавальний тренінг для випускників «Побудова кар’єри та професійний розвиток»

12 лютого 2024 року, за сприяння керівника Центру розвитку кар’єри Тетяни МЕЛЬНИК, відбувся пізнавальний тренінг із фахівцем із профорієнтації Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості – Оксаною ГОРОХОВСЬКОЮ – зі студентами випускних груп спеціальностей: ПРАВО, ЖУРНАЛІСТИКА, ФІЛОЛОГІЯ, КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ та КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ. Аби допомогти студентам у недалекому майбутньому успішно працевлаштуватися та стати конкурентоспроможним на сучасному ринку праці, темою зустрічі було обрано «Побудова кар’єри та професійний розвиток». Пані Оксана майстерно розширила уявлення студентів щодо сучасних технологій пошуку роботи, ознайомила із видами резюме та надала поради щодо правильного його використання при пошуку роботи, а також відкрила корисні секрети успішної самопрезентації. Студенти під час тренінгу активно ділились враженнями і дійшли до висновку: щоб побудувати кар’єру, потрібно бути активним, цілеспрямованим та постійно самовдосконалюватися.