14 лютого проводились змагання із шашок серед здобувачів освіти коледжу

14 лютого 2024 р. в Галицькому фаховому коледжі імені В. Чорновола проводились змагання із шашок серед здобувачів освіти коледжу, приурочені Дню святого Валентина.

Шашки – це цікава гра, що позитивно впливає на розвиток логічного й креативного мислення, цілеспрямованість, об’єктивність, навчає бути уважним і зібраним, а також прораховувати свої дії на декілька кроків уперед. Цей вид спорту має багатьох шанувальників та зібрав за гральними дошками чотирнадцять юнаків і десять дівчат.

Змагання проходили за коловою системою. Учасники змагань показали високу активність та згуртованість. Понад три години йшла безкомпромісна боротьба одночасно на восьми дошках.

Вражаюча стратегія, витончені ходи та емоційна напруга, зробили цей захід неперевершеним – це була не лише гра в шашки, а й велика можливість для навчання та спілкування.

Переможці:

І місце – Гусак Оксана М21.

ІІ місце – Хом’як Василь П31.

ІІІ місце – Давидович Вадим П31.

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам витримки, натхнення та віри в себе.

Дякуємо Збройним Силам України за змогу провести цей захід серед нашої молоді, що націлена на перемогу України!