Круглий стіл на тему "Захист вітчизни: воєнний стан та мобілізація"

"Захист Вітчизни: воєнний стан та мобілізація" - круглий стіл за такою темою відбувся з нагоди Тижня права у Галицькому фаховому коледжі імені В'ячеслава Чорновола.

Надактуальна тема в умовах сучасності!!!

Студенти та викладачі спілкувалися та дискутували, заперечували та обґрунтували правові позиції щодо порядку виконання громадянського обов'язку, захисту прав людини та соціального захисту і військовослужбовців, і ветеранів.

Щира вдячність учасникам заходу:

представнику Тернопільської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону;

помічнику начальника Тернопільського обласного ТЦК, СП начальнику юридичного відділу майору юстиції Роману Грунді;

помічнику начальника Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку начальнику відділу з правової роботи майор юстиції Дмитру Гаврішко;

а також організатору заходу - адвокату, викладачу кримінального права - Віталію Скибі!!!