Екскурсія до відділу державної виконавчої служби Тернопільської області Західного міжрегіонального управління та тернопільського апеляційного суду

З нагоди проведення тижня права в Галицькому фаховому коледжі імені Вʼячеслава Чорновола студенти 4 курсу відвідали відділ державної виконавчої служби Тернопільської області Західного міжрегіонального управління та Тернопільський апеляційний суд. Студенти детальніше ознайомилися з практичною діяльністю установ . За що щиро дякують заступнику начальника Тернопільського відділу державної виконавчої служби Тернопільської області західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Дикайло-Смакулі Ірині Петрівні та старшому державному інспектору Шевчук Анастасії Олександрівні.