Відео-лекція арбітражного керуючого Національної асоціації арбітражних керуючих Шалашна Леоніда Олександровича

Зустріч з практиком

29 вересня 2023 року студенти групи П-41б Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола – здобувачі освітнього ступеню «Бакалавр» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Корпоративне право» провели онлайн-семінар із практиком – Арбітражним керуючим Національної асоціації арбітражних керуючих Шалашним Леонідом Олександровичем.

В ході проведення зустрічі студенти засвоїли кваліфікаційні вимоги до особи, яка має намір працювати арбітражним керуючим, відомості про організацію роботи асоціації арбітражних керуючих, обговорили актуальну практику Верховного Суду у корпоративних правовідносинах та справах пов’язаних із банкрутством.

Фахівець розповів аудиторії цікаві ситуації з практики роботи у сфері корпоративного права, а студенти активно задавали запитання щодо організації процедури банкрутства, процедуру примусового стягнення боргу, співпрацю керуючого із органами державної влади та місцевого самоврядування.

Галицький фаховий коледж ім.В.Чорновола висловлює щиру подяку запрошеному практику за проведення заходу та сприяння у організації навчання юристів.