«Пішохід завжди правий, але не завжди живий….»

«Пішохід завжди правий, але не завжди живий….» - вислів актуальний для кожного, а особливо в теперішній час постійних відключень електроенергії, поганої погоди, переважаючої темної пори доби.

Основні вимоги Правил дорожнього руху для пішоходів, види, заходи та порядок застосування відповідальності за їх порушення, а також додаткові, продиктовані практикою, заходи безпеки на дорозі стали предметом обговорень у Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола. Особливо вражаючим був перегляд відео резонансних дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів Про їх причини та наслідки, можливості уникнення та попередження, як для потерпілих, так і для винуватців дискутували всі учасники заходу.

До дискусії запрошені учні гімназії «Гармонія», учні 9-х класів ЗОШ №24, викладач юридичного відділення Тетяна Мельник та та старший слідчий Тернопільського управління ГУНП в Тернопільській області Микола Стрілецький.

Щиро дякуємо запрошеним гостям. Гордимося нашими випускниками. Надіємося на продовження співпраці.