Тренінг з пенсійного забезпечення

Навчальний процес майбутніх юристів Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола тісно пов’язаний з набуттям практичного досвіду в застосуванні отриманих теоретичних знань. Тема пенсійного забезпечення населення активно обговорюється в суспільстві, тому правники не можуть стояти осторонь соціально гострих питань.

Розібратись в юридичних тонкощах норм сучасного пенсійного законодавства, студентам допомогла начальник управління пенсійного забезпечення, надання житлових субсидій та пільг головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області - Світлана Руцька.

Студенти мали змогу отримати відповіді на питання, які перед ними поставила пенсійна реформа та складний період в Україні.

Щиро дякуємо п. Світлані за фахові і змістовні відповіді, тривалу і плідну співпрацю!

Чекаємо наступних зустрічей!