«Академічна доброчесність як фундаментальна цінність освітнього процесу»

20 вересня 2023 року в межах вивчення курсу «Вступ до бакалаврських студій» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Право» керівником сектору академічної доброчесності коледжу Олександрою ЧУБЕЙ було проведено захід «Академічна доброчесність як фундаментальна цінність освітнього процесу».

Здобувачів ознайомили з нормативними та інституційними актами, які регулюють питання академічної доброчесності у Коледжі , зі складом Комісії з академічної доброчесності, з порядком звернення та процедурою розгляду нею скарг.

Разом із здобувачами з’ясували поняття академічної доброчесності та основні прояви її порушення під час освітнього процесу: плагіат, фальсифікація, фабрикація, присвоєння авторства тощо.

З метою попередження порушень академічної доброчесності під час освітньо-наукового процесу здобувачі освіти підписали Декларації про дотримання академічної доброчесності.