Посвята першокурсників у студенти

До Галицького студентського братства приєдналися майбутні ЮРИСТИ ТА ПРАВООХОРОНЦІ

Посвята першокурсників у студенти – це завжди яскрава, урочиста й весела подія, що запам’ятовується на все життя. Не стало винятком і цьогорічне свято. З хвилюванням, великими надіями та неймовірними мріями і планами на майбутнє присягу склали 39 студентів спеціальності «Право» та 40 студентів спеціальності «Правоохоронна діяльність».

У правничій родині нове покоління вітали: заступник директора Ірина Гелецька, завідувач відділення Ольга Заставна та гаранти освітніх програм Ірина Заплітна і Михайло Денисовський.

Усім новим студентам бажаємо бути справжніми професіоналами своєї справи, лідерами, європейцями високої культури та інтелекту!!!