Гостьова лекція на тему: «Загальні засади здійснення адміністративного судочинства в Україні»

Вже доброю традицією у Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола стало проведення гостьових лекцій. Так, 15.02.2024 відбулася гостьова лекція для здобувачів вищої освіти ОПП 081 «Право» на тему: «Загальні засади здійснення адміністративного судочинства в Україні». Лектором проведеного заходу була доцент кафедри адміністративного права та судочинства юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, к.ю.н., адвокат Мар’яна Василівна Вербіцька, яка ознайомила присутніх із системою адміністративних судів, принципами адміністративного судочинства та поділилася власним практичним досвідом.

Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола висловлює щиру подяку лектору за проведення заходу та сприяння в організації навчання здобувачів освіти.