Екскурсія до тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

18 жовтня учні Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола відвідали Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Під час заходу учнів ознайомили з роботою центру, показали експертизи ,які проводяться.

Зокрема, учні мали можливість перевірити грошові купюри, посвідчення водія, паспорти. Також ознайомили учнів з експертизами, які проводяться на цифровій техніці (комп'ютерна техніка, смартфони).В лабораторії експертизи зброї учням продемонстрували, як визначають, які кулі були випущені та з якої зброї. Також розказали про правила поведінки зі зброєю чи вибухонебезпечними боєприпасами. Особливу увагу працівники центру приділили проведенню експертиз транспортних засобів та місць ДТП. Розказали ,через які несправності транспортних засобів трапляються ДТП, як визначають швидкість ТЗ за ушкодженнями потерпілих, автомобіля.

Учні мали змогу поставити запитання, чим радо користались. Екскурсія мала велике пізнавальне значення та викликала багато позитивних відгуків.