"Знайомство з Інтернетом речей" для учнів 7 класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Доброю традицією у Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола є постійна співпраця з школами м.Тернополя. Щорічно учні шкіл міста можуть відвідувати безкоштовні курси в нашому закладі. А наші викладачі та студенти проводять майстер-класи на базі шкіл, з якими ведеться співпраця.

Сьогодні до нас завітали учні 7 класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Приймало гостей відділення комп'ютерних технологій. Завідувачка відділенням Наталя Стефурак та викладач Vasyl Pavlus ознайомили учнів з спеціалізованою лабораторією "Інтернету речей". Також учні шкіл мали змогу "доторкнутись" до Інтернету речей на занятті "Знайомство з Інтернетом речей" від Василя Павлюса.