Викладачі відділення комп'ютерних технологій взяли участь в прес-конференції щодо анонсу 10-х Наукових Пікніків в Тернополі

Прес-конференція щодо анонсу 10-х Наукових Пікніків в Тернополі відбулась в залі Тернопільської міської ради за участі журналістів, учасників та організаторів заходу.

"Цього року Наукові Пікніки будуть відбуватися 28 травня традиційно на Театральному майдані з 13:00 по 17:00. Зокрема відвідувачів очікуватимуть 42 імпровізованих міні-лабораторії просто неба, де будуть демонструватися різні експерименти з хімії, фізики, біології, робототехніки та інших наук... Важливо зацікавити дітей до знань. На події діти зможуть торкнутись до науки, скуштувати коктейль, що парує, проїхатись на електробайку, або ж виготовити таблетки власноруч за допомогою пресування гідравлічним пресом та спробувати багато інших експериментів." - Христина Білінська.

На прес-конференції дали коментар організатори події Христина Білінська - начальниця управління сім'ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради, Михайло Сиротюк - голова Центру Науки Тернополя, а також учасники події Юрій Скоренький - засновник Центру Науки Тернополя, завідувач кафедри фізики Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тетяна Колодніцька - засновниця Центр Науки Тернополя, викладач біології Галицького фахового коледжу ім. В.Чорновола, Василь Павлюс - викладач ком'ютерних дисциплін Галицького фахового коледжу ім. В.Чорновола.