Практичне заняття з дисципліни "Основи грунтознавства і геології" на базі геологічного музею географічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка

Для здобувачів освіти спеціальності "Геодезія та землеустрій" викладачем Богданом Гавришком проведено практичне заняття з дисципліни "Основи грунтознавства і геології" на базі геологічного музею географічного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка. Здобувачі освіти ознайомилися з колекцією музею, яка налічує понад 1200 зразків мінералів, гірських порід та скам'янілих решток рослинного і тваринного світу, що населяли нашу планету тисячі і мільйони років, розглянули зразки мінералів. Особливу увагу зосередили на осадових породах, що є основою грунтотвірних процесів; оглянули різні види вапняків, пісковики та лесоподібні суглинки.