З метою налагодити взаємодію викладацького колективу, здобувачів освіти, їхніх батьків та розв'язати інформаційні, пізнавальні й комунікативні завдання, на відділенні філології було про

З метою налагодити взаємодію викладацького колективу Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола, здобувачів освіти, їхніх батьків та розв'язати інформаційні, пізнавальні й комунікативні завдання, на відділенні філології 11 листопада було проведено батьківські збори. Батьки - це безпосередній авторитет для дітей, це «наставники життя», котрі скеровують на правильний шлях. Тому дуже важлива їхня постійна участь у навчальному процесі. Реалії сьогодення диктують свої умови життя. Збори довелося проводити в укритті, але батьки змогли переконатись в тому, що їхні діти будуть перебувати в комфортних і, найголовніше, безпечних умовах у випадку повітряної тривоги. Методист навчально – методичного кабінету та викладачі - предметники проінформували присутніх про особливості НМТ 2024. Завідувач відділення розповіла про організацію освітнього процесу на відділенні, позааудиторну роботу та досягнення студентів. Куратори груп познайомили батьків з результатами успішності здобувачів освіти, відповіли на усі запитання.