Ще один вдячний відгук отримали здобувачі освіти спеціальності 035 «Філологія» від волонтерів зі Швеціі

Ще один вдячний відгук отримали здобувачі освіти спеціальності 035 «Філологія» Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола від волонтерів зі Швеціі, яких перекладачі-початківці супроводжували вже вдруге у поїздці нашим регіоном. Завдяки невтомній праці і відповідальному відношенню до справи майбутніх перекладачів, гості вільно і невимушено почувалися протягом свого візиту і в повній мірі насолодилися подорожжю. Після завершення основних справ , пов’язаних з передачею машин для наших бійців та зустрічей з волонтерами, гостям вдалося оглянути визначні місця Бучача , його церкву та замок. На прощання гості отримали пам’ятні подарунки, виготовлені з частин використаного спорядження та зброї. Вони залишилися задоволеними змістовними зустрічами та вдало спланованими екскурсіями і обіцяли й надалі співпрацювати зі студентами-перекладачами, бо були повністю задоволені рівнем їх знань та підготовки до такої роботи.