«Єднання заради дії»

З-поміж численної кількості претендентів саме здобувачів освіти третього курсу відділення філологіїГалицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола було обрано до участі у Програмі «Єднання заради дії», яка виконується IREX в Україні за підтримки Державного департаменту США та націлена на пошук молодих, креативних підлітків, які мають цікаві ідеї і хочуть навчитися втілювати їх в життя. Залучивши до згуртованої команди студентку першого курсу відділення сфери послуг, студенти розпочали свою роботу. Одним із основних інструментів програми є семінари та тренінги з реалізації соціальних проєктів, адвокації прав та інтересів ВПО, а також обміну досвідом між активістами з різних областей. На першій зустрічі командам пояснили основну ідею програми: виявлення потреб громади та спільного пошуку вирішення проблем. Якщо команда матиме класну ідею , яку її учасники прагнутимуть перетворити у проєкт та реалізувати у своїй громаді, програма передбачає надання малих грантів для підтримки таких проєктів, націлених на покращення згуртованості на місцевому рівні. Мета програми захопила учасників команди і вони з нетерпінням очікують наступної зустрічі, сповнені цікавих ідей.