Третій день здобувачі освіти відділення філології за проєктом обміну ConnectED присвятили місту Лева

Третій день здобувачі освіти відділення філології Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола за проєктом обміну ConnectED присвятили місту Лева. Розпочали день з екскурсії до Львівського історичного музею, де не лише уважно прослухали екскурсію, але й спробували самостійно перекладати почуту інформацію та розповідати про історію та культуру Львова і України англійською мовою.

Студенти- перекладачі відвідали також Львівський Національний університет ім. Івана Франка, де мали зустріч з викладачкою та перекладачкою Богданою Синякевич. Спілкування на різні теми від кар'єрних можливостей для перекладачів, перекладів художньої літератури, перекладу документів до співпраці з бюро перекладів та тонкощів співпраці з видавництвами, принесло неабияке задоволення студентам. Ще залишилося трохи часу, щоб погуляти вуличками старого Львова та переосмислити усе почуте та побачене впродовж проєкту. Висновок зробили один : ще стільки усього незвіданого та цікавого в Україні та світі. Головне ставити мету та йти до досягнення цілі.