Триває робота міжнародного гібридного ( онлайн та офлайн ) проєкту-обміну для студентів-перекладачів 2-4 курсів спеціальності 035 «Філологія» Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола зі студентами, викладачами та волонтерами зі США, Великобританії та Польщі. Друга онлайн-сесія відбулася на тему: «Переваги та недоліки типової системи освіти в моїй країні». Ціль даної сесіі- надати студентам можливість практикувати навички публічних виступів та промов англійською мовою, була досягнута в рамках доповідей кожної зі сторін за даною темою у супроводі яскравих презентацій. Далі студенти відточували вміння вести конструктивну дискусію між собою та з представниками різних національностей, обговорюючи звичні студентські справи: правила проживання у гуртожитку, особливості навчання та дозвілля. Обговорили святкування випускного вечора, якого кожен студент з нетерпінням чекає протягом років. Випускний проходить практично у всіх країнах , правда, святкується скрізь по- різному, і це залежить, в першу чергу, від культури і традиції країни.