До Міжнародного дня студента актив відділення філології організував «ретро-день»

Як урізноманітнити студентське життя, не відриваючись від щільного графіку навчального процесу? Це питання вдало вирішили непосидючі та активні студенти- філологи. До Міжнародного дня студента актив відділення запропонував організувати «ретро-день». Цього разу під допитливий погляд молоді потрапили яскраві 80- ті. Роздобути речі для ретро стилю виявилося досить просто. У багатьох шафах можна ще відшукати колготки в сіточку, посипані блискітками туніки і лосини неймовірно яскравих забарвлень. Мода 80-х – це піджаки з накладними плечима, джинсові куртки і шкіра, брюки кльош і «банани», вініл і лосини. І от уже за партами сидять стильні і неповторні, яскраві і з вогником в очах і такі схожі на своїх батьків студенти. У пам’яті молоді , серед тривог і проблем сьогодення, з’явився ще один яскравий день, як нагадування і заклик: все в твоїх руках!