Пізнавальна лекція для здобувачів освіти спеціальності "Геодезія та землеустрій" в рамках співпраці із Інститутом геодезії Національного університету "Львівська політехніка"

Для розвитку ОПП Геодезія та землеустрій Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола започаткували співпрацю "Партнерство заради успіху" із Інститутом геодезії Національного університету "Львівська політехніка".

11 травня 2023 р. відбулась зустріч здобувачів освіти спеціальності "Геодезія та землеустрій" коледжу із науково-педагогічним колективом кафедри геодезії. Викладачі провели пізнавальну лекцію з елементами практичної роботи з використанням спеціалізованого обладнання. Така співпраця між коледжем та університетом підвищує фахову майстерність здобувачів освіти, дає можливість брати участь у багатьох спільних заходах та проектах. За результатами першої зустрічі відбулось узгодження ключових напрямків співпраці.