Завдяки викладачу англійської мови Vira Hrabchuk студенти четвертого курсу спеціальності 035 «Філологія» мали унікальну можливість стати спостерігачами на навчаннях українських протезистів і фізични

Війна в Україні змусила всіх розібратись у величезній кількості військових та медичних термінів, про які раніше ми ніколи не задумувались. Завдяки викладачу англійської мови Vira Hrabchuk студенти четвертого курсу спеціальності 035 «Філологія» Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола мали унікальну можливість стати спостерігачами на навчаннях українських протезистів і фізичних терапевтів по обміну досвідом з американськими колегами, які разом працювали з пацієнтами - військовими з важкими ампутаціями. Чотириденне навчання було організоване Protez Hub в рамках програми "Реабілітація травм війни". Знання медичної англійської необхідне перекладачам для роботи за кордоном, відвідування міжнародних конференцій, спілкування на відповідні теми з зарубіжними колегами, читання профільних новин, літератури тощо. Студенти поповнили словниковий запас професійними термінами, розвивали сприйняття мови на слух та практику розмовних діалогів.