В Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола розпочав роботу Розмовний Клуб англійської мови, який організовано в рамках співпраці з Корпусом Миру США в межах програми PSP. Надзвичайно талановита людина, поліглот, доктор філософії з Нового Орлеану, штат Луїзіана, Дейвід, знайомить учасників клубу з культурою, традиціями та способом життя інших країн. Speaking Club відкрив свої двері не лише для здобувачів освіти нашого закладу, а й також для учнів Тернопільських шкіл, учасників та переможців Конкурсу есе, організованого Галицьким фаховим коледжем імені В'ячеслава Чорновола. Усі, хто бере участь у роботі клубу вчаться взаємодії з іншими людьми, розширюють свій світогляд, дізнаються більше про світ і водночас покращують свої знання англійської мови. Дружелюбна атмосфера зустрічей, як ніщо інше, сприяє хорошому розумінню представників різних країн.