Зустріч з перекладачем, поетом, членом Національної спілки письменників України Юрієм Вітяком

У рамках відзначення Міжнародного дня перекладача студенти відділення філології Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола мали чудову нагоду поспілкуватись з перекладачем, поетом, членом Національної спілки письменників України Юрієм Вітяком. Майбутні перекладачі із захопленням слухали історію перекладу кожної книги із доробку перекладача (а їх вже 15), цікавились особливостями перекладацької професії та особистими жанровими вподобаннями пана Юрія. Студенти отримали цінні настанови та ще довго ділилися враженнями від надзвичайно емоційної та інформативної зустрічі. Щира подяка викладачці англійської мови Кафедра теорії і практики перекладу ТНПУ Marta Zabolotna за організовану зустріч.