квесті-гра «Козацькому роду нема переводу»,

Цьогоріч 1 жовтня у величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці українці відзначали День Українського козацтва та День захисників і захисниць України. Цей день називають святом нескорених, бо з давніх-давен ще нікому не вдалося зламати дух українського народу. У буремні часи сьогодення це свято особливо значиме для кожного українця і зокрема для молоді, яка гартується не тільки на славетній історії козацтва, а й на реальних подвигах сучасних Героїв, які потом і кров’ю виборюють перемогу України над російським агресором. По-особливому відзначили це свято студенти ІІІ курсу відділення філології Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола, взявши участь у благодійній активності – квесті-грі «Козацькому роду нема переводу», організованій академією інтелектуальних розваг Розмовний клуб "Слово". Студенти не тільки змагалися у командних випробуваннях, а й дізналися багато нових історичних фактів з життя наших славних козаків і, щонайважливіше, - долучилися до скриньки спільної Перемоги (збору коштів на дрон для 10 окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс», який відкрила Зоряна Гуцул Зоряна Зоряна, засновниця Розмовного клубу "Слово").