Міжнародний день перекладача - професійне свято для студентів відділення філології Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола. Тематичні семінари ,зустрічі з фаховими провідними спеціалістами в галузі перекладу, круглі столи, емоційні дискусії, низка цікавих і корисних заходів - але й на цьому не завершилася тематична програма для здобувачів освіти, адже четвертокурсники відвідали легендарний історичний фільм «Довбуш» , а опісля перегляду кінострічки про відомого опришківського ватажка, разом з викладачкою та кураторкою групи Vira Hrabchuk, у вирі емоцій від перегляду кінострічки, організували змістовне обговорення сюжету та, як справжні кіногурмани, обмінялися враженнями, але винятково англійською мовою, що дозволило краще пропрацювати свої мовні навички і вміння. Було направду актуально, цікаво, пізнавально й корисно. Пишаємося активністю наших майбутніх перекладачів та впевнені, що з таким підходом до навчання, їх чекатиме перспективне майбутнє не тільки в Україні, але і на світовому рівні.