Щоб підвищити мотивацію студентів до вивчення іноземних мов, викладачі вивчають сучасні підходи до їх викладання

Щоб підвищити мотивацію студентів до вивчення іноземних мов, викладачі Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола вивчають сучасні підходи до їх викладання. Цьому сприяють зустрічі з досвідченими колегами з - за кордону, які можуть поділитися власним багаторічним досвідом та ефективними методиками навчання. У нашому регіоні відбувся освітній семінар для вчителів німецької мови та професорсько- викладацького складу закладів вищої освіти за участі Маркуса Пойзнера, директора мовної школи "StarDeutsch Schule", участь у якому взяли викладачі циклової комісії іноземних мов. Метою заходу , який відбувався у межах роботи міжнародного центру культури та розвитку, стала популяризація німецької мови в Україні , обговорення актуальних аспектів навчання іноземної мови, використання сучасних освітніх технологій у навчальному процесі. У ході дискусії відбувся обмін думками щодо ефективного викладання німецької мови як іноземної в українському навчальному середовищі.