Міжнародний день студентського спорту

Щороку 20 вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день студентського спорту, який започаткувала Генеральна конференція ЮНЕСКО в 2015 році за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU). Дату обрали в честь першого студентського чемпіонату світу, який відбувся 20 вересня 1924 року. Міжнародний день студентського спорту – це рух, який підкреслює важливість інтеграції спорту в академічну структуру. В даному заході брали участь понад сто студентів. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників України. Змагання проходили на стадіоні школи, де панувала атмосфера спорту. Життєрадісні та легкі на підйом студенти Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола активно і легко долучилися до відзначення міжнародного свята. З допомогою викладачів фізичного виховання було розроблено спортивну програму з легкоатлетичного п’ятиборства: біг 30м., стрибки у довжину з місця, метання малого м’яча на дальність, естафетний біг 4Х100м., легкоатлетичний крос. Продемонструвавши свої фізичні можливості, команди досягли таких результатів: команда групи ПМ-21 - перше місце, команди груп Д-21 і Т-21 посіли в запеклі боротьбі друге місце, команда групи М-21 - третє місце. На хвилі спортивного позитиву студенти грали у волейбол та футбол, були активними учасниками проведеного флешмобу.

Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійними джерелами доброго настрою і оптимізму, здоров’я та довголіття . Винагородою змагань для всіх став гарний настрій студентів, піднесений емоційний стан викладачів та святкова атмосфера у навчальному закладі. Щира подяка ЗСУ за мирне небо і спокій під час проведення цього спортивного дня.