В рамках проєкту "Sense Translations" 29 квітня розпочалась серія воркшопів для перекладачів, організованих перекладачкою Вірою ГРАБЧУК. Оскільки воркшоп- це інтенсивний навчальний захід, на якому учасники навчаються, перш за все, завдяки власній активній роботі, невтомні здобувачі освіти Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола спеціальності «Філологія» з ентузіазмом взяли в ньому участь. Першою запрошеною спікеркою була перекладачка Ганна ЛЕЛІВ, яка перебуває в США на запрошення Дартмутського коледжу по одній із запропонованих програм. Так як тема першого воркшопу була «Можливості для перекладачів- гранти, робота , програми обміну», то п. Ганна розповіла з власного досвіду про участь у різноманітних програмах. Воркшоп був надзвичайно інформативним та корисним як для перекладачів юного віку, так і для тих, хто давно працює в цій сфері. Учасники дізналися про чисельні можливості для здобуття досвіду перекладацької діяльності , як і де розпочати кар'єру перекладача, ознайомилися з представленими спікеркою різними програми обміну та грантами. Неймовірно цікава і змістовна зустріч стала новою сторінкою в житті студентів , які з нетерпінням очікуватимуть на наступні зустрічі.