Стартував марафон підготовки до Всеукраїнської інтерактивної Олімпіади з англійської мови від мережі шкіл Green Country та платформи Talk En.Cloud. Здобувачі освіти Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола спеціальності «Філологія» приєдналися до марафону , як і сотні учасників зі всієї країни. Початковий етап триватиме з 4.05 до 26.05. Студенти-перекладачі уже зареєструвалися в своїх особистих кабінетах і з нетерпінням очікують завдань марафону. Перша ютуб трансляція з організаторами марафону відбулася 4.05. Учасникам пояснили правила виконання завдань в особистому кабінеті та як отримати інструкції в телеграм- каналі. Попереду цікавий та змістовний марафон! Сил і натхнення усім учасникам і до зустрічі на наступному етапі!