Другий воркшоп в рамках проєкту "Sense Translations"

Другий воркшоп в рамках проєкту "Sense Translations", організований перекладачкою Вірою ГРАБЧУК з теми "Keeping your language skills up" виявився для студентів-перекладачів Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола не менш цікавим. Учасники обговорили як ефективно вивчати декілька іноземних мов і при цьому підтримувати на належному рівні рідну мову, ділилися лайфхаками і корисними застосунками, разом виконували вправи на розширення словникового запасу, тренувалися в написанні диктантів українською та англійською мовами.

Воркшоп був дійсно інформативним та практичним. Спікери поділилися досвідом вивчення декількох мов ,як однієї мовної сім'ї ,так і різних , порадили ресурси ,де можна вдосконалити та вивчити іноземні мови. Дві години воркшопу пролетіли непомітно, але скільки нового і потрібного дізналися учасники заходу! Ну що ж… Далі буде…