Студенти-перекладачі стали учасниками змістовного заходу на запрошення студентів Кафедра теорії і практики перекладу ТНПУ

Студенти-перекладачі Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола стали учасниками змістовного заходу на запрошення студентів Кафедра теорії і практики перекладу ТНПУ , який відбувся на базі Тернопільської обласної наукової бібліотеки. Зустріч була присвячена творчості видатного українця Івана Марчука, якого вважають одним з геніїв сучасності. Організатори вдало поєднали інформаційну частину зустрічі з цікавим інтерактивом, залучивши усіх учасників до дії. Короткий відеофільм нагадав усім факти про життя та творчість митця. А далі час швидко пролетів за грою «Крокодил», розв’язуванням кросворду, перекладом назв картин художника і все це англійською мовою! Студенти навіть спробували відтворити одну з відомих картин автора за допомогою фарб та пензлів! Справжнє свято творчості! І організатори, і гості дійства залишали бібліотеку з відчуттям задоволення та гордості за рідну країну.