Запросили майбутніх абітурієнтів та їх батьків оглянути аудиторії закладу

Йти на день відкритих дверей не обов’язково, але бажано: потрібно це, в першу чергу, самому абітурієнтові. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: «вступати чи ні в обраний навчальний заклад». Тому , вкотре, у неділю, 21 травня , Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола гостинно запросив усіх бажаючих на День відкритих дверей. Серед інших спеціальностей була представлена і спеціальність «Філологія».Щоб отримати більше інформації про обрану спеціальність організатори після офіційної частини запросили майбутніх абітурієнтів та їх батьків оглянути аудиторії закладу. В одній з них , тих, хто зацікавився професією перекладача, очікувала приємна зустріч з першокурсниками, які , як ніхто, змогли відповісти на усі запитання гостей. У щирій невимушеній атмосфері першокурсники провели інтерактивну гру- знайомство англійською мовою. Абітурієнти задовольнили свою цікавість і , сподіваємося, знайшли відповіді на всі запитання. Отож чекаємо вас у лавах студентів Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола!