За ініціативи ЦК іноземних мов відбувся студентський форум « Європа починається з України»

24 травня на базі Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола за ініціативи ЦК іноземних мов відбувся студентський форум « Європа починається з України». Програма форуму була насиченою та цікавою як для учасників, так і для гостей дійства. Студентство привітали з відкриттям форуму та побажали плідної роботи начальник управління стратегічного розвитку Тернопільської міської ради пан Юрій Дейнека та заступник директора з навчальної , наукової роботи та міжнародного співробітництва пані Ірина Гелецька. Далі мікрофон перейшов до учасників, які ділилися інформацією про допомогу країн Євросоюзу Україні з початком повномасштабного вторгнення ворога на нашу територію. Цікаві матеріали з різних джерел та власного досвіду презентували спікери ГФК, Кафедра теорії і практики перекладу ТНПУ, Київського міжнародного університету ( КиМУ). Гості вийшли на онлайн зв’язок і активно брали участь у форумі. Почесним гостем зустрічі стала стажерка Європарламенту Катерина Лотоцька , яка надала цікаву інформацію та поділилася своїми враженнями про функціонування Європарламенту прямо з Брюсселю. Щиро дякуємо усім учасникам форуму, прекрасним ведучим, та усім, хто надав технічну підтримку для проведення онлайн включень!