Відзначення Дня Європи 2023 в Україні в стінах Галицький фаховий коледж імені В'ячеслава Чорновола було, як завжди, насиченим та активним. Особливу атмосферу підкреслила міні- експозиція студентських робіт , організована викладачами ЦК іноземних мов у співпраці з колегами відділення дизайну . Темою виставки стало висвітлення ідеї єдності країн ЄС та України як джерела сили , цінності миру та нашої впевненості в перемозі. Серед експонатів виставки картини , міні- копіі визначних пам’яток країн ЄС, макети та об’ємні моделі, які символізують країни Європейського союзу. Дякуємо творчим і невтомним студентам відділення дизайну за цікаві ідеї робіт та нестандартні підходи до втілення власних задумів!